Dostępna jest wersja (v 0.5.2) Nowego Gadacza, który współpracuje z Nowym Gadu-Gadu, WP Spikiem a zapewne także z innymi klientami Gadu-Gadu, które potrafią używać proxy HTTP. Więcej szczegółów tutaj.
Instrukcja Nowego Gadacza.

Ankieta

Pobieranie opłat za Gadacza jest złamaniem licencji.

Jeżeli ktoś kazał zapłacić Ci za Gadacza to zostałeś oszukany. Sprawdź czy to co kupiłeś jest tym co możesz pobrać z tej strony, jeżeli tak to proszę o kontakt na adres

POBIERZ Gadacza w wersji 1.2

Gadacz w wersji 1.2 jest w stanie End Of Life, oznacza to, że nie rozwijam już tej wersji Gadacza, nie prowadzę też żadnego supportu. Jeśli coś Ci nie działa i nie możesz znaleźć odpowiedzi w "instrukcji" do której link znajduje się niżej to ja też nie wiem jak sprawić by Gadacz u Ciebie zadziałał.

Zapraszam do zapoznania się z postępami prac nad Nowym Gadaczem.

Gadacz to wtyczka do PowerGG oraz Konnekta która pozwala odczytywać na głos wiadomości przychodzące i wychodzące, oraz informuje głosem o zmianie statusów osób z listy kontaktów. Gadacz pracuje jako pośrednik, między komunikatorem, a Systemem Syntezy Mowy WP, UniSpikerem/Spikerem firmy IVO, Expressivo firmy IVO, SynTalkiem firmy NeuroSoft oraz syntezatorem Dant.

Instrukcja zmuszenia Gadu-Gadu do "gadania"


Wspierane przez Gadacza syntezatory mowy:

System Syntezy Mowy WP [darmowy],
UniSpiker/Spiker firmy IVO
,
Expressivo firmy IVO,
SynTalk firmy NeuroSoft
,
Syntezator DANT [darmowy].

POBIERZ Gadacza w wersji 1.2